– Przyjdź na Targi Staroci w Goworowie

Starodawne stylowe meble, porcelana, bibeloty, obrazy, monety, militaria, starodruki, pocztówki, płyty gramofonowe oraz biżuteria – przez niektórych uważane często za śmieci, a dla kolekcjonera, zbieracza mają dużą wartość. Zbieranie przynosi nie tylko przyjemności zmysłowe, lecz także intelektualne. Specjalną przyjemnością dla zbieraczy ‑ kolekcjonerów jest doznanie skompletowania serii rzeczy, którą gromadzili. Zakup ostatniej rzeczy z danej serii stanowi jej „zamknięcie” i staje się przez to momentem triumfu.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie przyjmując do realizacji pomysł Wójta Gminy Goworowo Piotra Kosiorka, zorganizował przestrzeń dla zbieraczy, rękodzielników, plastyków, kolekcjonerów, twórców ludowych, do zaprezentowania swoich kolekcji na Targach Staroci i Rozmaitości w Goworowie. Począwszy od lipca b.r. odbyły się dwukrotnie, swoje kolekcje, pamiątki, rękodzieło zaprezentowało w sumie 65 wystawców z różnych stron Polski. targi odbywają się raz w miesiącu w drugą sobotę miesiąca. Duże zaangażowanie w organizację Targów wkłada Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów Unikat, za co serdecznie dziękuje Wójt Gminy Goworowo oraz dyrektor GOKSiR w Goworowie.

Jeśli chcesz pochwalić się, wymienić, kupić, sprzedać wyjątkowe przedmioty, dołącz do kolejnego spotkania 11 września na placu targowym przy ul. H. Sienkiewicza w Goworowie.

Zgłoś swój udział już dziś!

Regulamin,

karta zgłoszeniowa 

Zobacz, co ciekawego możesz znaleźć na Targach Staroci i Rozmaitości w Goworowie (zdjęcia)

Back to top