– VII Powiatowy Turniej Walentynkowy Halowej Piłki Nożnej

Dnia 11 marca 2022r. w hali  Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, odbył się VII Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Celem turnieju było propagowanie gry w piłkę nożną wśród młodzieży oraz krzewienie sportowej rywalizacji w duchu zasad „fair play”. Do rozgrywek  zgłosiły się cztery drużyny chłopców: drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wąsewie, drużyna ze Szkoły Podstawowej w Czerwinie, drużyna z Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, drużyna ze Szkoły Podstawowej w Goworowie.

Miło było przywitać przybyłych gości: Pana  Piotra Kosiorka – Wójta Gminy Goworowo, Panią Anetę Kosek – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Goworowie, Pana Janusza Frydryka – Dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie oraz zawodników wraz z opiekunami.

Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 10:00. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Poszczególnym meczom towarzyszyły wielkie emocje. Najlepszą drużyną okazała się grupa chłopców z Czerwina. Drugie miejsce zajęli chłopcy z Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Goworowie. Dzielnie walczyli też chłopcy z Wąsewa, zajmując czwarte miejsce. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i medalami oraz indywidualnymi nagrodami. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał Łukasz Fabiański ze Szkoły Podstawowej w Czerwinie, natomiast najlepszym bramkarzem, który został wyróżniony statuetką, okazał się Wiktor Turek z Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie.

Uroczystego wręczenia pucharów, medali i nagród dokonali: Pan Antoni Mulawka – Sekretarz Gminy Goworowo, Pani Magdalena Pietras – Dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych ze Starostwa Powiatowego w Ostrołęce oraz Pani Aneta Kosek – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goworowie.

Podczas turnieju uczestnicy zostali poczęstowani pysznymi  hot dogami oraz słodkościami.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy, wielkiego ducha walki i zapraszamy na kolejny turniej.

Organizatorzy szczególne podziękowanie kierują do sponsorów: Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Wójta Gminy Goworowo, Cukierni i Piekarni –Jacka Romanowskiego, ”Cynaderki” PPHU Andrzeja Skowrońskiego, Piekarni- Janusza Struniawskiego oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Goworowie.

Organizatorzy

 

Back to top