– sport

Od marca 2022 r. rozpoczęliśmy sezon zajęć sportowych na terenie Boiska Sportowego „Orlik 2012 ” przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie.

Orlik jest czynny:
– od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do godz. 20.00
– w soboty i niedzielę bez ograniczeń czasowych

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  SPORTOWYCH  NA  BOISKU ORLIK W GOWOROWIE:

Czytaj więcej Kompleks boisk „Orlik 2012” już otwarty

Dnia 11 marca 2022r. w hali  Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, odbył się VII Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Celem turnieju było propagowanie gry w piłkę nożną wśród młodzieży oraz krzewienie sportowej rywalizacji w duchu zasad „fair play”. Do rozgrywek  zgłosiły się cztery drużyny chłopców: drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wąsewie, drużyna ze Szkoły Podstawowej w Czerwinie, drużyna z Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, drużyna ze Szkoły Podstawowej w Goworowie.

Miło było przywitać przybyłych gości: Pana  Piotra Kosiorka – Wójta Gminy Goworowo, Panią Anetę Kosek – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Goworowie, Pana Janusza Frydryka – Dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie oraz zawodników wraz z opiekunami.

Rywalizacja rozpoczęła się

Czytaj więcej VII Powiatowy Turniej Walentynkowy Halowej Piłki Nożnej

Zapraszamy na treningi boksu, zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki na hali ZSP w Goworowie. Koszt zajęć -100zł. Zajęcia poprowadzi trener Waldemar Budziłek – doświadczony zawodnik i trener współpracujący z m.in. kadrą Polski, certyfikowany sędzia bokserski PZB.
Zajęcia odbędą się po uzbieraniu grupy 15 osób.
ZAPISY GOKSIR 29 761 52 46

Zapraszamy na otwarty Turniej Tenisa Stołowego  z okazji 30 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Goworowie.
Podczas wydarzenia odbędzie się kwesta, z której całość zostanie przekazana dla zapewnienia najwyższych standardów leczenia i diagnostyki wzroku u dzieci.
29 stycznia 2022r. godz. 9:00
Hala przy Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie
Regulamin turnieju : Regulamin-TTS-2022

Zapraszamy wszystkich na otwarty turniej siatkówki z okazji 30 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Goworowie.
Podczas wydarzenia odbędzie się kwesta, z której całość zostanie przekazana dla zapewnienia najwyższych standardów leczenia i diagnostyki wzroku u dzieci.
30 stycznia 2022r. godz. 12:00
Hala przy Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie.
Regulamin turnieju : Regulamin-turniej-w-pilke-siatkowa
 

W dniu 25 stycznia Szkołę Podstawową w Pasiekach odwiedziła Marysia Wierzbowska, polska wioślarka, srebrna medalistka mistrzostw świata, srebrna i dwukrotnie brązowa medalistka mistrzostw Europy. Na igrzyskach zadebiutowała w 2016 roku Rio de Janeiro. Towarzyszyła jej ekipa Pho3nix Kids. Te warsztaty to nagroda za wysokie, bo aż 12 miejsce na 370 szkół biorących udział w ogólnopolskim …

UKS TROPS w roku szkolnym 2021 aktywnie uczestniczył sportowo. Realizował zajęcia sportowe z programu KLUB 2021 i SKS. Dokonał zakupu sprzętu sportowego ze środków otrzymanych przez MSiT w Warszawie, Urząd Gminy Goworowo. We wrześniu 2021 UKS TROPS zorganizował Europejski Dzień Sportu Szkolnego-było to kolejne działanie programu Aktywnej Szkoły Multi sport. Nawiązał współpracę z Fundacją Moniki Pyrek i 12 maja 2021 zorganizował lekcję wychowania fizycznego on-line z Moniką Pyrek – byłą lekkoatletką specjalizująca się w skoku o tyczce, medalistką Mistrzostw Świata i czterokrotną olimpijką.

Ponadto zorganizował w wyjazdy na basen w czerwcu, wrześniu i październiku 2021 połączony z nauką pływania. Zawodnicy UKS TROPS uczestniczyli w zawodach sportowych: piłki siatkowej, nożnej tenisie stołowym zajmując czołowe miejsca w powiecie i międzypowiecie. W grudniu 2021r.  UKS TROPS wspólnie z  GOKSiR-em   zorganizował turniej szachowy SZACH-MAT  i  MKOŁAJKOWY  w piłkę siatkową. Oprócz tego odnowiliśmy współpracę z Fundacją Marcina Gortata uczestnicząc w trzy dniowym  szkoleniu WYCHOWAJ MISTRZA w ŁODZI.

 

Prezes UKS TROPS

Dorota Ciskowska

 

foto galeria

Czytaj więcej Działania UKS – TROPS 2021

Back to top